آموزشگاه اندروید ایران

آموزشگاه اندروید ایران با هدف ترویج برنامه نویسی و توسعه برنامه نویسی اندروید و همچنین پرورش متخصصین توسعه دهندگان موبایل تاسیس شد و با هدف عالی خود مبنی بر ارائه بهترین کیفیت ممکن در امر آموزش ، تا کنون توانسته است دانشجویان زیادی را آموزش و پرورش داده و به جامعه توسعه دهندگان موبایل(اندروید) ایران تحویل دهد. خوشحالیم که توانسته ایم گامی هرچند کوچک در توسعه اندروید و موبایل ایران را ایفا و ذره ای از زحمات اساتید خودمان را جبران کنیم.امیدواریم که فرزندان این مرز و بوم با ارائه توانمندی های سرشار خود در حوزه موبایل بتوانند همگام با توسعه تکنولوژی های موبایل ، کارهای ارزشمند و قدرتمندی را به نمایش بگذارند و نام ایران و ایرانی را پر آوازه تر از گذشته نمایند.

 

آموزشگاه اندروید ایران در اواخر سال ۱۳۹۲ افتتاح گردید و با افتتاح آن مورد استقبال بسیاری از دوستداران علوم موبایل و به ویژه اندروید قرار گرفت و باعث شد که با انگیزه و همت بیشتری برای برگزاری دوره های آموزشی فعالیت نماییم و سطح کیفی آموزشگاه را به تناسب دوره ای افزایش دهیم.


آموزشگاه اندروید ایران هم اینک در دوره های مختلف موبایل اقدام به برگزاری کلاسهایی مینماید.تمامی دوره های برگزار شده مبتنی بر موبایل میباشد و با شعار اولین مرکز آموزش و پرورش توسعه دهنده اندروید شروع به فعالیت نموده است
آموزشگاه اندروید ایران

درباره فرزاد سرسیفی

فرزاد سرسیفی هستم متولد شهرستان سقز،28 ساله. 6 سالی هستش که برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم. قبل اندروید چندین سال برنامه نویسی سمت وب php کار کرده بودم و با اومدن اندروید و هیجانی اولیه که داشتم وب رو کنار گذاشتم و بطور متمرکز روی اندروید شدم. وقتی که برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم مجبور شدم به تهران بیام. اینجا با تیم ها وشرکت های بزرگی همکاری کرده ام. با توجه به مشکلاتی که خودم در زمینه یادگیری اندروید داشتم، تصمیم گرفتم که تجربیاتم رو به اشتراک بزارم. ابتدا انجمن تخصصی برنامه نویس اندروید رو راه انداختم و سپس به تدریس برنامه نویسی اندروید پرداختم. نزدیک به چهار سال هست که تدریس می کنم. با آموزشگاه های معتبر از قبیل سماتک و آموزشگاه اندروید ایران همکاری دارم. همچنین به عنوان مشاور با سازمان های و موسسات بزرگ از قبیل بانک شهر، رجا و فناپ همکاری داشته ام.

مطالب مشابه

انجمن اندروید ایران

انجمن برنامه نویسی اندروید

انجمن برنامه نویسی اندروید P30droid.com بزرگترین مرجع فارسی برنامه نویسان اندروید در ایران میباشد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *